fbpx
Oldal kiválasztása

LEHET, HOGY PONT TE HIÁNYZÓL A CSAPATUNKBÓL!

Értékesítési, adminisztratív és szervizelési feleadatok ellátására keressük új csapattársunkat, akivel még magasabb szintre emelhetjük szolgáltatásainkat.

Lehet, hogy pont te hiányzól a csapatunkból!

  • Mivel mi egy fiatalos és inovatív “kis” cég vagyunk, nálunk mindig családias hangulatban lehet részed.
  • Széleskörű a feladatköröd, így több területen bevetheted magad:
  1. Bolti értékesítés
  2. Adminisztratív feladatok
  3. Árubeszerzés
  4. Készletkezelés
  5. Javítandó termékek átvétele kezelése
  6. Számítógépek/notebookok javítása

Mi rendszerben gondokodunk, ezért rendszerben dolgozunk. Így számos munkádat segítő szoftverek használunk:

  • Számlázó és készletnyilvántartó program
  • CRM rendszer
  • Automatizmust is használunk a könnyebb és gyorsabb ismétlődő feladatok ellátására.
Elvárt tapasztalatok:
  • Értékesítésben
  • Adminisztrációban
  • Számlázásban, készletkezelésben
  • Rendszerben, folyamatokban való gondolkodás
  • Kommunikációban
  • Informatikai termékismeret
Előnyök:
  • Marketinges tapasztalat/érdeklődés
    WordPress, photoshop, google ads
  • php egyéb programnyelv ismerete
  • Angol nyelvtudás
Mit nyújtunk Neked?
  • Közvetlen családias kapcsolat
  • Mosonmagyaróvári munkahely
  • Teljesíményorientáltak vagyunk
  • Fejlődési lehetőségek az informatika számos területén
  • Hétvégén nem dolgozunk.
  • Hétközben 8-16-ig vagyunk
  • A fizetésed csak rajtad múlik:
    Alapbér+jutalékrendszer van nálunk, ez nálunk azt eredményezi, hogy mindenki elégedett a fizetésével és jó hangulatban telnek a hétköznapjaink.

Ha úgy gondolod, tudnád támogatni csapatunkat jelentkez a az értékesítő/adminisztratív pozícióra:

Pályázó
[Maximális fájlméret: 10MB]